info
عکس ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی
category

ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی محله ابیوردی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی

ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی (ایستگاه اتوبوس) در محله ابیوردی شیراز و بلوار شهید چمران واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله ابیوردی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نمازی و پاساژ ملاصدرا و همچنین پیانو باربد، کارگزاری فارابی، آموزشگاه طیف موبایل، فست فود هایلار و پمپ بنزین ابیوردی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نمازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی شیراز

در شهر شیراز، محله ابیوردی ، ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی شیراز قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید چمران، بین 6 چمران و 8 چمران قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهید آوینی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی شیراز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تامین اجتماعی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رحمت آباد
  قصردشت، بین قصردشت 28 و 37
 • ایستگاه اتوبوس هفت تیر
  بلوار کریمخان زند، بین عباییان و نشاط
 • ایستگاه اتوبوس ارم
  بلوار جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی 36، بین جمهوری اسلامی 34 و بلوار ارم
 • ایستگاه اتوبوس استخر انقلاب
  بزرگراه شهید چمران، چمران 17
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی ندارد.
  neshan logo