info
عکس ایستگاه اتوبوس استخر انقلاب
category

ایستگاه اتوبوس استخر انقلاب محله ابیوردی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس استخر انقلاب

ایستگاه اتوبوس استخر انقلاب (ایستگاه اتوبوس) در محله ابیوردی شیراز و خیابان چمران ۱۷ واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله ابیوردی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان حافظ و موزه آثار هنری و همچنین استخر بین المللی انقلاب شیراز، پارک ابیوردی، گالری مانیا، پیتزا دونر شب و کلینیک تخصصی دامپزشکی سهند قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید آوینی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس استخر انقلاب شیراز

ایستگاه اتوبوس استخر انقلاب شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله ابیوردی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید چمران، چمران 17 قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس استخر انقلاب شیراز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شیراز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهید آوینی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس استخر انقلاب شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده استخر انقلاب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرهمندفر
  بلوار بهشتی، بین بهشتی 2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی
  بلوار شهید چمران، بین 6 چمران و 8 چمران
 • ایستگاه اتوبوس زرگری
  قصردشت، بین میدان زرگری و قصردشت 69
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس استخر انقلاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس استخر انقلاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس استخر انقلاب ندارد.
  neshan logo