info
عکس ایستگاه اتوبوس زرگری
category

ایستگاه اتوبوس زرگری محله زرگری، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس زرگری

ایستگاه اتوبوس زرگری (ایستگاه اتوبوس) در محله زرگری شیراز و خیابان قصردشت واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله زرگری شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی سرپوشیده شادشو و همچنین پل زرگری، موسسه آموزش عالی آزاد نوید پارس، کافه فورته، دکتر امیر غفران و آژانس مسافرتی شیراز هجرت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید مطهری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس زرگری شیراز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز، ایستگاه اتوبوس زرگری شیراز است که در محله زرگری قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به قصردشت، بین میدان زرگری و قصردشت 69 بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس زرگری شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهید مطهری در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی البرز قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس زرگری شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده زرگری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عفیف آباد
  قصردشت، بین قصردشت 51 و قصردشت 53
 • ایستگاه اتوبوس ستارخان
  بلوار شهید مطهری شمالی
 • ایستگاه اتوبوس دارالقران
  بلوار شهید مطهری شمالی
 • ایستگاه اتوبوس استخر انقلاب
  بزرگراه شهید چمران، چمران 17
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس زرگری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس زرگری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس زرگری ندارد.
  neshan logo