info
عکس ایستگاه اتوبوس ستارخان
category

ایستگاه اتوبوس ستارخان محله زرگری، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ستارخان

ایستگاه اتوبوس ستارخان (ایستگاه اتوبوس) در محله زرگری شیراز و بلوار شهید مطهری شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله زرگری شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند نوا کلاب ، بیمارستان چشم دکتر خدادوست و مجتمع شیراز مال و همچنین کافه شهرزاد، درمانگاه فوق تخصصی چشم پزشکی دکتر صلوتی، داروخانه آرش، Note Hashtom گالری موسیقی نت هشتم مرکزی و مرکزخرید سینا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ستارخان شیراز

آدرس ایستگاه اتوبوس ستارخان شیراز، شهر شیراز، محله زرگری است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید مطهری شمالی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ستارخان شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهید مطهری در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. تاکسی تلفنی البرز هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ستارخان شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ستارخان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس زرگری
  قصردشت، بین میدان زرگری و قصردشت 69
 • ایستگاه اتوبوس 12 متری نمازی
  بلوار ستارخان، بین نمازی و بلوار شهید مصلی نژاد
 • ایستگاه اتوبوس افسران
  قصردشت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ستارخان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ستارخان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ستارخان ندارد.
  neshan logo