info
عکس ایستگاه اتوبوس هدایت
category

ایستگاه اتوبوس هدایت محله فلسطین، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هدایت

ایستگاه اتوبوس هدایت (ایستگاه اتوبوس) در محله فلسطین شیراز و خیابان ملاصدرا واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله فلسطین شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی شهر بچه ها، بیمارستان نمازی و پاساژ ملاصدرا و همچنین دکتر محسن محمدیان فوق تخصص خون و انکولوژی، پوشاک آلین، آموزش تعمیرات لپ تاپ شیراز، شرکت ستاره سبز فارس و گالری نقره پیمان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نمازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هدایت شیراز

آدرس ایستگاه اتوبوس هدایت شیراز، شهر شیراز، محله فلسطین است. آدرس این ایستگاه اتوبوس ملاصدرا، بین هدایت و ملاصدرا 5 است. ایستگاه اتوبوس هدایت شیراز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهید آوینی است. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی شیراز را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس هدایت شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هدایت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سنقری
  بلوار بعثت، بین بعثت 12 و 14
 • ایستگاه اتوبوس استخر انقلاب
  بزرگراه شهید چمران، شیخ علی ابیوردی 1
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه خلدبرین
  بلوار بعثت، بین 11 و بعثت 9
 • ایستگاه اتوبوس ساحلی
  ساحلی غربی، بین ساحلی 14 و 16
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هدایت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هدایت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هدایت ندارد.
  neshan logo