info
عکس ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی
category

ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی (محله ابیوردی، شیراز)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی

ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی (ایستگاه اتوبوس) در محله ابیوردی شیراز و بلوار شهید چمران واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله ابیوردی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نمازی و پاساژ کامپیوتر پارس و همچنین آموزشگاه طیف موبایل، پمپ بنزین ابیوردی، رازماز - مجموعه بازی های اتاق فرار، فست فود هایلار و شعبه دو تامین اجتماعی شیراز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ورودی ایستگاه مترو نمازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی شیراز

ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله ابیوردی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در دانشجو واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ورودی ایستگاه مترو نمازی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی شیراز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تامین اجتماعی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رحمت آباد
  خیابان ملاصدرا، قصردشت
 • ایستگاه اتوبوس هفت تیر
  بلوار کریمخان زند، بین کریمخان 45 و هفت تیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی ندارد.
  neshan logo