info
عکس ایستگاه اتوبوس ساحلی
category

ایستگاه اتوبوس ساحلی محله ارم، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ساحلی

ایستگاه اتوبوس ساحلی (ایستگاه اتوبوس) در محله ارم شیراز و خیابان ساحلی غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله ارم شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید فقیهی (بیمارستان سعدی) و موزه تاریخ جندی شاپور و همچنین مطب دکتر قانع شیرازی ، رد برگر، مرکز غذای ساحلی، مرکز مشاوره و روان درمانی دانشگاه شیراز و کافی شاپ میتو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ساحلی شیراز

آدرس ایستگاه اتوبوس ساحلی شیراز، شهر شیراز، محله ارم است. آدرس این ایستگاه اتوبوس ساحلی غربی، بین ساحلی 14 و 16 است. ایستگاه اتوبوس ساحلی شیراز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو امام حسین قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی شیراز را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ساحلی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه سینما سعدی
  شوریده شیرازی، بین شوریده 21 و 22
 • ایستگاه اتوبوس 15خرداد- قصردشت
  قصردشت، ابتدای قصردشت
 • ایستگاه اتوبوس پوستچی
  قصردشت، ابتدای قصردشت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ساحلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ساحلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ساحلی ندارد.
  neshan logo