info
عکس ایستگاه مترو امام حسین
category

ایستگاه مترو امام حسین محله زند، شیراز

ایستگاه مترو
4.5
4 رای

درباره‌ی ایستگاه مترو امام حسین

ایستگاه مترو امام حسین (ایستگاه مترو) در محله زند شیراز و میدان امام حسین واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه مترو در محله زند شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مسلمین و شیراز پاساژ و همچنین پارکینگ عمومی ستاد، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهریار، دفتر امام جمعه، میدان امام حسین و شرکت اتحاد برکت - یونبکو قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های مترو خوب این منطقه می‌باشد.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 08 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو امام حسین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 08 بهمن ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو امام حسین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو امام حسین ندارد.
neshan logo