info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه معدل
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه معدل (محله فلسطین، شیراز)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه معدل

ایستگاه اتوبوس چهارراه معدل (ایستگاه اتوبوس) در محله فلسطین شیراز و خیابان معدل غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله فلسطین شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی شهر بچه ها، بیمارستان شهید فقیهی، موزه خبر و مطبوعات و مجتمع تجاری سلیم و همچنین کافه هدایت، آزمایشگاه دکتر دانشبد، مرکز خدمات حقوقی و مشترکین ایرانسل شیراز، مرکز پرستاری در منزل آراد و ال سی وایکیکی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه معدل شیراز

ایستگاه اتوبوس چهارراه معدل شیراز در شهر شیراز، محله فلسطین و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به هفت تیر، معدل غربی بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه معدل شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو امام حسین قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی بیسیم رسانه شیراز قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه معدل شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه معدل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رحمت آباد
  خیابان ملاصدرا، قصردشت
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه ملاصدرا
  بلوار بعثت، بعد از شهید رضایی
 • ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو
  بلوار دانشجو، تقاطع میدان دانشجو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه معدل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه معدل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه معدل ندارد.
  neshan logo