عکس ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو (محله ارم، شیراز)

ایستگاه اتوبوس
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوار دانشجو، بین میدان دانشجو و دانشجو 2

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو در محله ارم شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو (ایستگاه اتوبوس) در محله ارم شیراز و بلوار دانشجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله ارم شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نمازی، باغ ارم و پاساژ کامپیوتر پارس و همچنین آموزشگاه طیف موبایل، فست فود هایلار، مانتو بلوچ، کارگزاری فارابی و بیمه مرکزی کوثر واحدخسارت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نمازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو

ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو را می‌توانید در شهر شیراز، محله ارم بلوار دانشجو پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دانشجو، بین میدان دانشجو و دانشجو 2 قرار دارد. ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو نمازی قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، بلوار دانشجو، بین میدان دانشجو و دانشجو 2


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان دانشجو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه معدل
  هفت تیر، خیابان معدل غربی
 • ایستگاه اتوبوس ابیوردی
  بلوار شهید چمران، ابیوردی دوم، میدان ابیوردی
 • ایستگاه اتوبوس استخر انقلاب
  بلوار شهید چمران، بین شیخ علی ابیوردی 1 و ابیوردی دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو ندارد.
  neshan logo