info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو
category

ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو محله ارم، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو

ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو (ایستگاه اتوبوس) در محله ارم شیراز و بلوار دانشجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله ارم شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سایت جمع آوری زباله های بیمارستانی ، باغ ارم، موزه سنگ و گوهر دریای نور و پاساژ ملاصدرا و همچنین کارگزاری فارابی، آموزشگاه طیف موبایل، بیمه مرکزی کوثر واحدخسارت، داروخانه امین علی و فست فود هایلار قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نمازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو شیراز

ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله ارم پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دانشجو، تقاطع میدان دانشجو قرار دارد. ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو شیراز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو نمازی قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان دانشجو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه معدل
  هفت تیر، معدل غربی
 • ایستگاه اتوبوس ابیوردی
  بزرگراه شهید چمران، ابیوردی دوم، میدان ابیوردی
 • ایستگاه اتوبوس استخر انقلاب
  بزرگراه شهید چمران، شیخ علی ابیوردی 1
 • ایستگاه اتوبوس ساحلی
  ساحلی غربی، بین ساحلی 14 و 16
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو ندارد.
  neshan logo