info
عکس سایت جمع آوری زباله های بیمارستانی
category

سایت جمع آوری زباله های بیمارستانی محله ملاصدرا، شیراز

درباره‌ی سایت جمع آوری زباله های بیمارستانی

سایت جمع آوری زباله های بیمارستانی (بیمارستان) در محله ملاصدرا شیراز و پل نمازی، میدان نمازی واقع شده است. این مرکز درمانی یکی از پنج بیمارستان در محله ملاصدرا شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نمازی و پاساژ ملاصدرا و همچنین شیرینی وصال، رازماز - مجموعه بازی های اتاق فرار، آرامگاه محمد نمازی ، بانک شهر شعبه چمران و دادسرای ناحیه ۲ شیراز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز درمانی به ایستگاه مترو نمازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس بیمارستان سایت جمع آوری زباله های بیمارستانی شیراز

بیمارستان سایت جمع آوری زباله های بیمارستانی شیراز در شهر شیراز محله ملاصدرا قرار دارد.اگر به دنبال آدرس دقیق این بیمارستان هستید، به استان فارس، شیراز، پل نمازی، میدان نمازی بروید.

بیمارستان سایت جمع آوری زباله های بیمارستانی شیراز را می‌توان از مراکز درمانی خوب در محله ملاصدرا به حساب آورد.این بیمارستان خدمات متنوعی در حوزه‌های مختلف پزشکی به بیماران ارائه می‌دهد. داروخانه‌های داروخانه دکتر نقوی، داروخانه دکتر امامی و داروخانه دکتر جنگجو در اطراف این بیمارستان هستند. در اطراف بیمارستان سایت جمع آوری زباله های بیمارستانی شیراز، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های دیگری مانند بیمارستان مسلمین و درمانگاه و خیریه نرجس نیز قرار دارند.

چطور به بیمارستان سایت جمع آوری زباله های بیمارستانی شیراز برویم؟

اگر می‌خواهید به بیمارستان سایت جمع آوری زباله های بیمارستانی شیراز بروید، می‌توانید از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید. این بیمارستان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس چهارراه ملاصدرا قرار دارد. اگر بخواهید با مترو به بیمارستان سایت جمع آوری زباله های بیمارستانی شیراز بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو شهید آوینی پیاده شوید. شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به این بیمارستان را پیدا کنید. نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را هم می‌توانید در اپلیکیشن نشان بخوانید. اطلاعات دقیق این مکان همراه با مسیریابی پیاده، با اتوبوس یا مترو به این بیمارستان هم روی اپلیکیشن نشان قابل مشاهده است.

در اینجا می‌توانید تصاویر مربوط به بیمارستان سایت جمع آوری زباله های بیمارستانی شیراز را مشاهده کنید. یادتان باشد اگر به این بیمارستان مراجعه کردید، نظر خودتان را در بخش کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر بیمارستان‌های که در محدوده سایت جمع آوری زباله های بیمارستانی واقع شده‌اند:

 • واحد نقلیه وموتوری بیمارستان نمازی
  خبرنگار
 • بیمارستان حافظ
  (3.8)
  دانشجو، بزرگراه شهید چمران
 • بیمارستان خلیلی
  (4.5)
  قصردشت، شهید سید سعید حسینی
 • بیمارستان فرهمندفر
  (3.7)
  قصردشت، شهید سید سعید حسینی
 • بیمارستان نمازی
  (4.5)
  خبرنگار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ما ملت شهادتیم (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 06 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سایت جمع آوری زباله های بیمارستانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 06 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سایت جمع آوری زباله های بیمارستانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سایت جمع آوری زباله های بیمارستانی ندارد.
  neshan logo