info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان حافظ
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان حافظ (محله ابیوردی، شیراز)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان حافظ

ایستگاه اتوبوس بیمارستان حافظ (ایستگاه اتوبوس) در محله ابیوردی شیراز و بلوار شهید چمران واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله ابیوردی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نمازی و پاساژ کامپیوتر پارس و همچنین رازماز - مجموعه بازی های اتاق فرار، بیمارستان حافظ، شیرینی وصال، اداره آموزش و پرورش ناحیه دو شیراز و باجه بانک شهر شعبه چمران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ورودی ایستگاه مترو نمازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان حافظ شیراز

در شهر شیراز، محله ابیوردی ، ایستگاه اتوبوس بیمارستان حافظ شیراز قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید چمران قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان حافظ شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ورودی ایستگاه مترو نمازی است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان حافظ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان ارم
  بلوار جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرهمندفر
  بلوار بهشتی، بین بهشتی 2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس ابیوردی 3 شمال
  بلوار شهید چمران، نرسیده به 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان حافظ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان حافظ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان حافظ ندارد.
  neshan logo