info
عکس ایستگاه اتوبوس ملاصدرا
category

ایستگاه اتوبوس ملاصدرا (محله ملاصدرا، شیراز)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ملاصدرا

ایستگاه اتوبوس ملاصدرا (ایستگاه اتوبوس) در محله ملاصدرا شیراز و خیابان ملاصدرا واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله ملاصدرا شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی شهر بچه ها، بیمارستان نمازی و مجتمع تجاری آناهیتا و همچنین فروشگاه کامپیوتر طراحان، کتابفروشی محمدی، خشکبار میلاد، شرکت کاوش رایانه و پاساژ کامپیوتر پارس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ورودی ایستگاه مترو نمازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ملاصدرا شیراز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز، ایستگاه اتوبوس ملاصدرا شیراز است که در محله ملاصدرا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در خیابان ملاصدرا، نرسیده به کوچه 2 ملاصدرا قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ملاصدرا شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ورودی ایستگاه مترو نمازی قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید تاکسی بیسیم رسانه شیراز را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ملاصدرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ارم
  بلوار جمهوری اسلامی، بین میدان ارم و جمهوری اسلامی36
 • ایستگاه اتوبوس استخر انقلاب
  بلوار شهید چمران، شیخ علی ابیوردی 1
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه سینما سعدی
  شوریده شیرازی، بین شوریده21 و 22
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ملاصدرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ملاصدرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ملاصدرا ندارد.
  neshan logo