info
عکس توالت عمومی
category

توالت عمومی محله یاخجی آباد - رضوان، تهران

درباره‌ی توالت عمومی

توالت عمومی (سرویس بهداشتی) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و خیابان آزادگان واقع شده است. این مکان یکی از شش سرویس بهداشتی در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجموعه استخر و سونای یادآوران، رستوران چاوشی، اداره تعاون كار و رفاه اجتماعی شهررى، مجموعه ورزشی یاداوران و بانک ملی قرار گرفته است.
سایر سرویس‌های بهداشتی که در محدوده توالت عمومی واقع شده‌اند:

 • سرویس بهداشتی شمالی بوستان یاس
  بلوار شهید رجایی، آزادگان
 • سرویس بهداشتی
  بزرگراه آزادگان، یاس، وصال
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ٍElhaaam (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی توالت عمومی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد توالت عمومی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه توالت عمومی ندارد.
  neshan logo