info
عکس ایستگاه اتوبوس شمشاد
category

ایستگاه اتوبوس شمشاد محله نصر، شیراز

ایستگاه اتوبوس
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شمشاد

ایستگاه اتوبوس شمشاد (ایستگاه اتوبوس) در محله نصر شیراز و بلوار ابونصر شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله نصر شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آیدین تخفیف و همچنین تنظیم موتور امیر، نانوایی سنگک شمشاد، الکترو پمپ رضا، لوازم یدکی زارع و ساندویچی یلدا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شمشاد شیراز

ایستگاه اتوبوس شمشاد شیراز در شهر شیراز، محله نصر و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار ابونصر شرقی، بین شمشاد و والعصر قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شمشاد شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

آژانس تاکسی سرویس شقایق نصر شیراز هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شمشاد شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شمشاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان طلاب
  بلوار ابونصر غربی، بین قناعت پیشه و نصر 8
 • ایستگاه اتوبوس ریاستی دوم
  بلوار ابونصر غربی، بین قناعت پیشه و نصر 8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شمشاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شمشاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شمشاد ندارد.
  neshan logo