عکس سرای محله امانیه
category

سرای محله امانیه (محله جردن - پارک ملت، تهران)

مکان عمومی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، نلسون ماندلا (جردن)، سعیدی، مهرداد

موقعیت سرای محله امانیه در محله جردن - پارک ملت تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

سرای محله امانیه در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان مهرداد واقع شده است. این مکان یکی از سی و هشت مکان عمومی در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی تندیس، موزه هنرهای دینی امام علی (ع) و پاساژ آسیا و همچنین شرکت اسنپ، مرکز فرهنگی یونس امره ترکیه، فروشگاه مرکزی شرکت رایتل، بوستان ارمغان و باشگاه بدنسازی فیگور امانیه قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، نلسون ماندلا (جردن)، سعیدی، مهرداد

تلفن تماس: 02126206910

وب‌سایت رسمی: amaniyeh.mytehran.ir


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مجیدی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرای محله امانیه تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

سرای محله امانیه

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401

نظرات کاربران در مورد سرای محله امانیه

  • avatar
    hamid (شهریار سطح ۵) چهارشنبه 24 دی ماه 1399

    کلاسای آموزشی مناسبی دارن با پرسنل خوب همراه با باشگاه ورزشی و کافه کتاب دنج و راحت

  • avatar
    hgu67 (شهریار سطح ۳) دوشنبه 25 اسفند ماه 1399

    باشگاه ورزشی خوبی داره من برای دریافت آموزش های اختصاصی به این محل مراجعه کردم پرسنل خوبی داشتن فضای آموزشی مناسب کافه کتاب اینجا فوق العاده است.

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سرای محله امانیه تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرای محله امانیه تهران ندارد.