عکس ایستگاه اتوبوس بلوار صبا
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بلوار صبا (محله جردن - پارک ملت، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، نلسون ماندلا (جردن)، بین ایرج و صبا

موقعیت ایستگاه اتوبوس بلوار صبا در محله جردن - پارک ملت تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بلوار صبا (ایستگاه اتوبوس) در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان نلسون ماندلا (جردن) واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی تندیس، موزه هنرهای دینی امام علی (ع) و پاساژ آسیا و همچنین رستوران شاندیز جردن، داون تاون، پمپ بنزین 147 جردن (آفریقا)، بالکافه و شرکت اسنپ تریپ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار صبا

ایستگاه اتوبوس بلوار صبا در شهر تهران، محله جردن - پارک ملت و خیابان نلسون ماندلا (جردن) قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس نلسون ماندلا (جردن)، بین ایرج و صبا می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بلوار صبا عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس موناکو واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، نلسون ماندلا (جردن)، بین ایرج و صبا


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بلوار صبا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ظفر
  ولیعصر، بین یاسمی و وحید دستگردی
 • ایستگاه اتوبوس پارک ملت
  ولیعصر، بین انصاری و سلطانی
 • ایستگاه اتوبوس نیایش
  ولیعصر، بین بهرامی و اسفندیار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوار صبا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوار صبا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوار صبا ندارد.
  neshan logo