info
عکس فروشگاه Atrood
category

فروشگاه Atrood محله شهرک غرب، تهران

درباره‌ی فروشگاه Atrood

فروشگاه Atrood (فروشگاه) در محله شهرک غرب تهران و خیابان هرمزان واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و نه فروشگاه در محله شهرک غرب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید باریس و همچنین مرکز مخابرات شهید نهری منطقه 2، شرکت پرسا، کافه امضا، پارک هرمزان و سالن زیبایی مک پرو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو دادمان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده فروشگاه Atrood واقع شده‌اند:

 • فردیس خودرو
  بلوار دادمان
 • مجموعه زیبایی مهیار
  پاک نژاد، عیسی پور
 • موسسه هوش و خلاقیت پاراکس
  بلوار خوردین
 • شبیه ساز پرواز آرنا
  ایران زمین، سیصد و سه، گلستان شمالی، سیصدو پنج
 • پروتئین کاشاک
  بلوار خوردین، هفتم، ششم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط "marzban (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه Atrood اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه Atrood در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه Atrood ندارد.
  neshan logo