info
عکس دانشکده علوم اجتماعی
category

دانشکده علوم اجتماعی محله آل احمد، تهران

دانشکده

درباره‌ی دانشکده علوم اجتماعی

دانشکده علوم اجتماعی (دانشکده) در محله آل احمد تهران و خیابان دکتر احمدی واقع شده است. این مرکز یکی از چهارده دانشکده در محله آل احمد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز قلب تهران و همچنین دانشگاه تربیت مدرس، دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، آژانس هواپیمایی نیل گشت روز، کلینیک توانبخشی و ارتوپدی دکتر نوری و کلینیک دامپزشکی کژال قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر دانشکده‌های که در محدوده دانشکده علوم اجتماعی واقع شده‌اند:

 • دانشکده الکتروشیمی
  بزرگراه جلال آل احمد، کارگر شمالی، مدرسه
 • دانشکده علوم پزشکی ساختمان شماره ۵
 • دانشکده مدیریت و اقتصاد (در حال ساخت)
  بزرگراه شهید چمران
 • دانشکده پزشکی
  (5.0)
  بزرگراه شهید چمران، جلال آل احمد
 • دانشکده مهندسی صنایع و سیستم‌ها
  (5.0)
  گردآفرید، اعتمادزاده، بین دانش و فرهنگ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ناصر (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دانشکده علوم اجتماعی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دانشکده علوم اجتماعی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دانشکده علوم اجتماعی ندارد.
  neshan logo