عکس ترمه شمس رضایی
مشاهده در نقشه نشان
category

ترمه شمس رضایی (محله ایرانشهر، یزد)

فروشگاه لوازم خانگی
استان یزد یزد استان یزد، یزد، بلوار مطهری، بین شهدا و حامی

موقعیت ترمه شمس رضایی در محله ایرانشهر یزد را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ترمه شمس رضایی (فروشگاه لوازم خانگی) در محله ایرانشهر یزد و بلوار مطهری واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه لوازم خانگی در محله ایرانشهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار کاغذی و همچنین شیرینی سرای گل یاس، اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد، فروشگاه تجدد، تاکسی تلفنی همراز و پیتزا مجید قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های لوازم خانگی خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه ترمه شمس رضایی

آدرس فروشگاه ترمه شمس رضایی، شهر یزد، محله ایرانشهر و بلوار مطهری است. فروشگاه ترمه شمس رضایی یکی از فروشگاه‌های خوب محله ایرانشهر به حساب می‌آید. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به لوازم خانگی، فروشگاه سرداری و پخش لوازم خانگی فتاحی اشاره کرد.

چطور به فروشگاه ترمه شمس رضایی برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه ترمه شمس رضایی مطلع می‌کند. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان آزادی قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه ترمه شمس رضایی مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را مشاهده می‌کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه ترمه شمس رضایی دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، بلوار مطهری، بین شهدا و حامی


سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده ترمه شمس رضایی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط rahim (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ترمه شمس رضایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

فروشگاه وسایل لوازم خانگی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

نظرات کاربران در مورد ترمه شمس رضایی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    کاربر نشان
    دوشنبه 03 بهمن ماه 1401

    خیلی خدمات رسانی خوبی داشتن تنوع رنگ و جنس آدرس مغازه: یزد خیابان مطهری روبه‌روی بیمه ایران

    1
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ترمه شمس رضایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ترمه شمس رضایی ندارد.
neshan logo