info
عکس ترمه شمس رضایی
category

ترمه شمس رضایی محله ایرانشهر، یزد

فروشگاه لوازم خانگی

درباره‌ی ترمه شمس رضایی

ترمه شمس رضایی (فروشگاه لوازم خانگی) در محله ایرانشهر یزد و بلوار مطهری واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه لوازم خانگی در محله ایرانشهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار کاغذی و همچنین شیرینی سرای گل یاس، اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد، تاکسی تلفنی همراز، فروشگاه تجدد و پیتزا مجید قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های لوازم خانگی خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه ترمه شمس رضایی یزد

آدرس فروشگاه ترمه شمس رضایی یزد، شهر یزد، محله ایرانشهر و است. فروشگاه ترمه شمس رضایی یزد یکی از فروشگاه‌های خوب محله ایرانشهر به حساب می‌آید. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به لوازم خانگی دهقان، لوازم خانگی و فروشگاه سرداری اشاره کرد.

چطور به فروشگاه ترمه شمس رضایی یزد برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه ترمه شمس رضایی یزد مطلع می‌کند. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان آزادی قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه ترمه شمس رضایی یزد مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را مشاهده می‌کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه ترمه شمس رضایی یزد دارید، با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ترمه شمس رضایی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 03 بهمن ماه 1401

  خیلی خدمات رسانی خوبی داشتن تنوع رنگ و جنس آدرس مغازه: یزد خیابان مطهری روبه‌روی بیمه ایران

  1

سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده ترمه شمس رضایی واقع شده‌اند:

 • لوازم خانگی دهقان
  شهید رجایی، بین شهید بکایی و شهید دهقان
 • لوازم خانگی
  انقلاب، بین انقلاب 3 و 4
 • فروشگاه سرداری
  انقلاب، بین کوی گلشهر و کوی محمد عاضق ابوالفضلی
 • پخش لوازم خانگی فتاحی
  انقلاب، بین کوی میلاد و کوی محمد عاضق ابوالفضلی
 • بورس لوازم آشپزخانه لوتوس
  انقلاب، بین بن بست سعیدی و نقیب زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط rahim (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ترمه شمس رضایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ترمه شمس رضایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ترمه شمس رضایی ندارد.
  neshan logo