عکس تاکسی تلفنی همراز مشاهده در نقشه نشان
category

تاکسی تلفنی همراز (محله ایرانشهر، یزد)

تاکسی تلفنی
3.0
14 رای
استان یزد یزد استان یزد، یزد، بلوار مطهری، بین شهدا و حامی

موقعیت تاکسی تلفنی همراز در محله ایرانشهر یزد را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.


تاکسی تلفنی همراز (تاکسی تلفنی) در محله ایرانشهر یزد و بلوار مطهری واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری میلاد نور و همچنین شیرینی سرای گل یاس، اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد، نمایندگی کیاموتورز، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و بانک مسکن قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، بلوار مطهری، بین شهدا و حامی

تلفن تماس: 03516221050


سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده تاکسی تلفنی همراز واقع شده‌اند:

 • تاکسی تلفنی سینا سیر
  (4.0)
  بلوار پاک نژاد، بین قمربنی هاشم و ریسمانیان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سهیل (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی تلفنی همراز یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  سرویس تاکسی آژانس تلفنی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی تلفنی همراز یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی تلفنی همراز یزد ندارد.
  neshan logo