info
عکس تاکسی تلفنی سینا سیر
category

تاکسی تلفنی سینا سیر محله سر دوراه، یزد

تاکسی تلفنی
4.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تاکسی تلفنی سینا سیر

تاکسی تلفنی سینا سیر (تاکسی تلفنی) در محله سر دوراه یزد و بلوار محمد پاکنژاد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حجت ( وظیفه شناس) و همچنین همبرگر یوسف، دبیرستان پسرانه شهید رمضانزاده (شاهد)، کره کباب اصل، رستوران پردیس و خدمات فنی صالحی قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده تاکسی تلفنی سینا سیر واقع شده‌اند:

 • تاکسی تلفنی همراز
  (3.0)
  بلوار مطهری، بین شهدا و حامی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ناصر (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی تلفنی سینا سیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی تلفنی سینا سیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی تلفنی سینا سیر ندارد.
  neshan logo