info
عکس ایستگاه اتوبوس دوراهی قپان
category

ایستگاه اتوبوس دوراهی قپان محله باغ خزانه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دوراهی قپان

ایستگاه اتوبوس دوراهی قپان (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ خزانه تهران و خیابان امام زاده حسن واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله باغ خزانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری گلستان و همچنین جایگاه گاز CNG کیان 1، مجموعه ورزشی جانبازان، اسپرت ترافیک، کانون فرهنگی تربیتی میثم و پلی کلینیک شهدای خاندان حکیم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دوراهی قپان تهران

ایستگاه اتوبوس دوراهی قپان تهران در شهر تهران، محله باغ خزانه و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس امام زاده حسن است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس دوراهی قپان تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی پیک بادپا قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دوراهی قپان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دوراهی قپان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابوذر
  ابوذر، بین فراهانی و آقا جانی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه ابوذر
  ابوذر، بین فراهانی و آقا جانی
 • ایستگاه اتوبوس هجده متری
  ابوذر، فتحی، بین بدخشان کمالی و اسماعیلی
 • ایستگاه اتوبوس امام زاده معصوم
  قزوین
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای قرآن
  قزوین، بین صبوری و محمود زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دوراهی قپان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دوراهی قپان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دوراهی قپان ندارد.
  neshan logo