info
عکس مرکز مهارتهای حرفه ای استثنایی پسرانه محمد(مردانی آذر)
category

مرکز مهارتهای حرفه ای استثنایی پسرانه محمد(مردانی آذر) محله شنب غازان، تبریز

موسسه آموزشی
5.0
1 رای

درباره‌ی مرکز مهارتهای حرفه ای استثنایی پسرانه محمد(مردانی آذر)

مرکز مهارتهای حرفه ای استثنایی پسرانه محمد(مردانی آذر) (موسسه آموزشی) در محله شنب غازان تبریز و خیابان فرهنگ واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهرداری منطقه 6 تبریز، کتابخانه استاد شهریار، حسینیه مهاجرین، چایخانه ولایت و فرهنگ قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده مرکز مهارتهای حرفه ای استثنایی پسرانه محمد(مردانی آذر) واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط m.a (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز مهارتهای حرفه ای استثنایی پسرانه محمد(مردانی آذر) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز مهارتهای حرفه ای استثنایی پسرانه محمد(مردانی آذر) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز مهارتهای حرفه ای استثنایی پسرانه محمد(مردانی آذر) ندارد.
neshan logo