info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان کارگر
category

ایستگاه اتوبوس میدان کارگر محله شنب غازان، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان کارگر

ایستگاه اتوبوس میدان کارگر (ایستگاه اتوبوس) در محله شنب غازان تبریز و خیابان کنارگذر کارگر - سنتو واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله شنب غازان تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهرداری منطقه 6 تبریز، مرکز مهارتهای حرفه ای استثنایی پسرانه محمد(مردانی آذر)، چایخانه ولایت، ایستگاه اتوبوس کتابخانه شهریار و مجتمع مسکونی رز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان کارگر تبریز

در شهر تبریز، محله شنب غازان ، ایستگاه اتوبوس میدان کارگر تبریز قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه کارگر - سنتو قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان کارگر تبریز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تبریز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شهرک قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان کارگر تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان کارگر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه بعثت
  بزرگراه کارگر - سنتو
 • ایستگاه اتوبوس شهریار 2 (تقاطع رجائی)
  استاد شهریار، بین شهدا و سیدان
 • ایستگاه اتوبوس کریمی
  فرهنگ جنوبی، بین دماوند و امیر کبیر
 • ایستگاه اتوبوس بازارچه
  امیر کبیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان کارگر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان کارگر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان کارگر ندارد.
  neshan logo