info
عکس تاکسی سرویس شهرک
category

تاکسی سرویس شهرک محله خانه سازی، تبریز

درباره‌ی تاکسی سرویس شهرک

تاکسی سرویس شهرک (تاکسی تلفنی) در محله خانه سازی تبریز و خیابان رضوان، بنفشه واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این آژانس یکی از سه تاکسی تلفنی در محله خانه سازی تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری الماس غرب و همچنین جگرکی علی ، سوپر گوشت آذرمقدم، اغذیه زیتون ، برنج آقاپور و پیمانکاری ساختمانی رامین توحیدی قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده تاکسی سرویس شهرک واقع شده‌اند:

 • تاکسی آنلاین
  رضوان، بنفشه
 • تاکسی تلفنی حاج بابا پور
  (5.0)
  شهید حیدری، هلال احمر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط SARVARI (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی سرویس شهرک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی سرویس شهرک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی سرویس شهرک ندارد.
  neshan logo