عکس مجتمع تجاری الماس غرب
category

مجتمع تجاری الماس غرب (محله مرز محله، تبریز)

بازار و مرکز خرید
استان آذربایجان شرقی تبریز استان آذربایجان شرقی، تبریز، شهید حیدری، رضوان

موقعیت مجتمع تجاری الماس غرب در محله مرز محله تبریز را به همراه آدرس تلفن ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تبریز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

مجتمع تجاری الماس غرب (بازار و مرکز خرید) در محله مرز محله تبریز و خیابان شهید حیدری، رضوان واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این مجتمع یکی از دو بازار و مرکز خرید در محله مرز محله تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی صنایع درب و پنجره یوسفی، کلینیک شهرک، مجتمع نان، سالن ورزشی طوبی و دبستان شهید مفتح قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان آذربایجان شرقی، تبریز، شهید حیدری، رضوان

تلفن تماس: 09143300969


سایر مراکز خرید که در محدوده مجتمع تجاری الماس غرب واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع تجاری الماس غرب تبریز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مجتمع تجاری الماس غرب پاساژالماس غرب مجتمع تجاری الماس غرب مرکز بازار مجتمع مال تجاری سنتر خرید پاساژ

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401

نظرات کاربران در مورد مجتمع تجاری الماس غرب

  • avatar
    بابک استادعباسلو (شهریار سطح ۵) جمعه 19 فروردین ماه 1401

    این مکان فعلا تکمیل نشده وساختمان بصورت نیمه کار رها شده وکسی کار نمیکند...

    1
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع تجاری الماس غرب تبریز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع تجاری الماس غرب تبریز ندارد.