info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد اعظم المهدیه انتها
category

ایستگاه اتوبوس مسجد اعظم المهدیه انتها محله شنب غازان، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد اعظم المهدیه انتها

ایستگاه اتوبوس مسجد اعظم المهدیه انتها (ایستگاه اتوبوس) در محله شنب غازان تبریز و میدان انقلاب واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله شنب غازان تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی استخر شهید قاضی طباطبائی، داروخانه دکتر علیزاده، مسجد اعظم المهدیه شنب غازان، مجتمع آزمایشگاهی سهند و لوازم تحریر سهند قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد اعظم المهدیه انتها تبریز

ایستگاه اتوبوس مسجد اعظم المهدیه انتها تبریز در شهر تبریز، محله شنب غازان و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مسجد اعظم المهدیه انتها تبریز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تبریز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی آنلاین واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد اعظم المهدیه انتها تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد اعظم المهدیه انتها واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هلال احمر4
  هلال احمر
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه قراملک 111-124
  کارگر - سنتو
 • ایستگاه اتوبوس رجائی 2
  دامپزشکی، بین مجتمع طاووس و اول گلریز
 • ایستگاه اتوبوس میدان راه آهن
  بزرگراه ملت، بلوار 22 بهمن (راه آهن)، خط ویژه اتوبوس
 • ایستگاه اتوبوس رجائی 1
  بزرگراه شهید نجاتی، دامپزشکی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد اعظم المهدیه انتها اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد اعظم المهدیه انتها در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد اعظم المهدیه انتها ندارد.
  neshan logo