info
عکس ایستگاه اتوبوس کتابخانه شهریار
category

ایستگاه اتوبوس کتابخانه شهریار محله شنب غازان، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کتابخانه شهریار

ایستگاه اتوبوس کتابخانه شهریار (ایستگاه اتوبوس) در محله شنب غازان تبریز و خیابان فرهنگ واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله شنب غازان تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهرداری منطقه 6 تبریز، کتابخانه استاد شهریار، پارچه کیلویی کوثر ، مرکز مهارتهای حرفه ای استثنایی پسرانه محمد(مردانی آذر) و چایخانه ولایت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کتابخانه شهریار تبریز

ایستگاه اتوبوس کتابخانه شهریار تبریز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز است که در محله شنب غازان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس آزادی، فرهنگ، بین دانشجو و صائب تبریزی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کتابخانه شهریار تبریز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تبریز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس نجم واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کتابخانه شهریار تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کتابخانه شهریار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قبرستان شنب غازان
  گل پارک غربی، بین بوستان و ابراهیم نژاد
 • ایستگاه اتوبوس هلال احمر4
  هلال احمر
 • ایستگاه اتوبوس آپارتمانهای شهید کریمی
  امیر کبیر، بین فرهنگ و البرز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کتابخانه شهریار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کتابخانه شهریار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کتابخانه شهریار ندارد.
  neshan logo