info
عکس ایستگاه اتوبوس کریمی
category

ایستگاه اتوبوس کریمی محله دامپزشکی، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کریمی

ایستگاه اتوبوس کریمی (ایستگاه اتوبوس) در محله دامپزشکی تبریز و خیابان فرهنگ جنوبی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری تفریحی پلازا پارک و همچنین مجتمع مسکونی پلیس (کوی پلیس)، تالار و رستوران تلاش، دبیرستان دخترانه فرزانه، استخر و سونای کارگران 2 تبریز و اتو سرویس بابایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کریمی تبریز

ایستگاه اتوبوس کریمی تبریز در شهر تبریز، محله شنب غازان و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس فرهنگ جنوبی، بین دماوند و امیر کبیر است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کریمی تبریز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تبریز بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی آنلاین قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کریمی تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کریمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شنب غازان
  بزرگراه کارگر - سنتو، بین شهید نیکی و جانبازان
 • ایستگاه اتوبوس علیزاده
  بزرگراه کارگر - سنتو
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان
  ورزش، بین گلریز 1 و 2
 • ایستگاه اتوبوس میدان کارگر
  بزرگراه کارگر - سنتو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کریمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کریمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کریمی ندارد.
  neshan logo