info
عکس صنایع آلومینیوم پارسوماش
category

صنایع آلومینیوم پارسوماش محله توحید، تهران

درباره‌ی صنایع آلومینیوم پارسوماش

صنایع آلومینیوم پارسوماش (فروشگاه) در محله توحید تهران و خیابان پرچم واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنجاه و هفت فروشگاه در محله توحید تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری اداری سینا سنتر و همچنین مسجد و کانون توحید، موسسه خیریه نیکوکاران شریف، فروشگاه دوچرخه پرورایدرز، خوابگاه ایزد و مطب دکتر ابیانه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو مدافعان سلامت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده صنایع آلومینیوم پارسوماش واقع شده‌اند:

 • فروشگاه هفت ستارخان
  ستارخان، بهبودی، صالحیان، بین افسون و استوار
 • ساعت سازی
  نواب صفوی، بین عبدالله زاده و آذربایجان
 • تهیه و پخش قطعات لباسشویی تکنو واش
  آزادی، بهبودی، بین هنر و حمید
 • فروشگاه تصفیه سنتر
  آزادی، بهبودی، بین هنر و حمید
 • ام دی اسمارت mdsmart
  جمهوری اسلامی، بین کریمی پور و محسنی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط البرزی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی صنایع آلومینیوم پارسوماش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد صنایع آلومینیوم پارسوماش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه صنایع آلومینیوم پارسوماش ندارد.
  neshan logo