info
عکس موبایل سادات
category

موبایل سادات محله آبشاهی، یزد

فروشگاه و خدمات موبایل
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی موبایل سادات

موبایل سادات (فروشگاه و خدمات موبایل) در محله آبشاهی یزد و خیابان نعیم آباد واقع شده است. این مکان یکی از ده فروشگاه و خدمات موبایل در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آنیل دسر و همچنین تلفن و موبایل برترین همراه، دبیرستان علوم و معارف اسلامی شهید مطهری، نانوایی کرنو، دفتر فنی گردو و تلاش رنگ قرار گرفته است.

درباره فروشگاه موبایل سادات یزد

آدرس فروشگاه موبایل سادات یزد، شهر یزد، محله آبشاهی و است. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (09394196226) تماس بگیرید. فروشگاه موبایل سادات یزد یکی از فروشگاه‌های خوب محله آبشاهی به حساب می‌آید. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند موبایل نوکیاتل، موبایل و کامپیوتر جلوه و موبایل و کامپیوتر الماس شهر قرار دارند.

چطور به فروشگاه موبایل سادات یزد برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه موبایل سادات یزد می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس خاتمی قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه موبایل سادات یزد مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه موبایل سادات یزد را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های موبایل و ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه که در محدوده موبایل سادات واقع شده‌اند:

 • موبایل نوکیاتل
  خیابان نعیم آباد - آبشاهی، بین 14 و 12
 • موبایل و کامپیوتر جلوه
  (5.0)
  بلوار دانشجو، نجف آباد، بین شرق و 23
 • موبایل و کامپیوتر الماس شهر
  (5.0)
  بلوار آتش نشان، 16 متری دکتر علی اکبر سیاسی یزدی
 • موبایل محله
  (2.0)
  خیابان نعیم آباد - آبشاهی، بین 16 و 14
 • تعمیر تلفن موبایل ایلیا
  (3.0)
  خیابان نعیم آباد - آبشاهی، نعیم آباد، بین زنبق و آیت
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hamta (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موبایل سادات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موبایل سادات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موبایل سادات ندارد.
  neshan logo