info
عکس موبایل نوکیاتل
category

موبایل نوکیاتل محله آبشاهی، یزد

فروشگاه و خدمات موبایل
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی موبایل نوکیاتل

موبایل نوکیاتل (فروشگاه و خدمات موبایل) در محله آبشاهی یزد و خیابان نعیم آباد - آبشاهی واقع شده است. این مکان یکی از ده فروشگاه و خدمات موبایل در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی صایا سرام و همچنین کبابی رشیدی، موبایل محله، املاک جعفری، بانک صادرات و سوپر گوشت صادقی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه موبایل نوکیاتل یزد

فروشگاه موبایل نوکیاتل یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله آبشاهی و پیدا کنید. شماره تلفن این فروشگاه 03538263597 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه موبایل نوکیاتل یزد یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله آبشاهی است. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند مرکز خدمات ایرانسل ، هایپر موبایل ثامن و موبایل سادات در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه موبایل نوکیاتل یزد برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه موبایل نوکیاتل یزد را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مسجد موسی ابن جعفر قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه موبایل نوکیاتل یزد مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه موبایل نوکیاتل یزد دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.





سایر فروشگاه‌های موبایل و ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه که در محدوده موبایل نوکیاتل واقع شده‌اند:

 • مرکز خدمات ایرانسل
  بلوار امام محمد باقر، آیت الله کاشانی
 • هایپر موبایل ثامن
  بلوار امام جعفر صادق، بین پرستو و آیت الله کاشانی
 • موبایل سادات
  خیابان نعیم آباد - آبشاهی، نعیم آباد، بین زنبق و آیت
 • موبایل و کامپیوتر جلوه
  (5.0)
  بلوار دانشجو، نجف آباد، بین شرق و 23
 • موبایل و کامپیوتر الماس شهر
  (5.0)
  بلوار آتش نشان، 16 متری دکتر علی اکبر سیاسی یزدی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط rahim (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موبایل نوکیاتل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موبایل نوکیاتل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موبایل نوکیاتل ندارد.
  neshan logo