info
عکس لوازم یدکی مرکزی (نجاتی)
category

لوازم یدکی مرکزی (نجاتی) محله داوران، اراک

لوازم یدکی خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی لوازم یدکی مرکزی (نجاتی)

لوازم یدکی مرکزی (نجاتی) (لوازم یدکی خودرو) در محله داوران اراک و خیابان خیبر 1 واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه لوازم یدکی خودرو در محله داوران اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار روز کشتارگاه و همچنین پارک رنگین کمان، شیشه بری سید، نانوایی لواش آقا مسلم، جلوبندی تقوایی و لوازم یدکی طاعتی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های لوازم یدکی خودرو که در محدوده لوازم یدکی مرکزی (نجاتی) واقع شده‌اند:

 • لوازم یدکی موتور فراهانی
  جلال آل احمد، بین فرجام 6 و حافظ
 • لوازم یدکی سان پارت
  میرزای شیرازی شمالی، بین صالح یک و جهاد
 • فروشگاه لوازم یدکی پارس یدک
  میرزا حسن آشتیانی، بین رسالت 4 و 5
 • لوازم یدکی زیارتی
  داوران، خیابان خیبر 1، بین لاله 3 و حجاب 4
 • لوازم یدکی و اسپرت حیدری
  (5.0)
  جلال آل احمد، بین آزاد و فرجام 7
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم یدکی مرکزی (نجاتی) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم یدکی مرکزی (نجاتی) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم یدکی مرکزی (نجاتی) ندارد.
  neshan logo