عکس ترمینال آزادی
category

ترمینال آزادی (محله شهرک آپادانا، تهران)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، رحمانی

موقعیت ترمینال آزادی یکی از پایانه‌های خوب منطقه در محله شهرک آپادانا تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ترمینال آزادی (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله شهرک آپادانا تهران و خیابان رحمانی واقع شده است. این پایانه یکی از ده پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد حضرت علی اکبر (ع) ترمینال غرب، ترمینال تاکسی های بین شهری، پارکینگ بهار، ایستگاه اتوبوس ترمینال غرب و تعاونی سواری کرایه استقلال قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این پایانه یکی از پایانه‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این پایانه به ایستگاه مترو میدان آزادی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، رحمانی


سایر پایانه‌های که در محدوده ترمینال آزادی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 24 مرداد ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ترمینال آزادی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 24 مرداد ماه 1401

نظرات کاربران در مورد ترمینال آزادی

 • avatar
  farangis (شهریار سطح ۵) پنجشنبه 02 بهمن ماه 1399

  اصلا از تاکسیای داخل ترمینال استفاده نکنید که خیلی گرون میگیرن

  5
 • avatar
  منظری (شهریار سطح ۳) دوشنبه 13 اردیبهشت ماه 1400

  ترمینال آزادی، بی نظم، خیلی شلوغ و پرسروصداس، کثیف هست، هیچ راهنمایی نداره،

  2
 • avatar
  «Raymon» (شهریار سطح ۹) یکشنبه 26 اردیبهشت ماه 1400

  دسترسی خوب و کلی پارکینگ

  1
 • avatar
  مسعود (شهریار سطح ۶) دوشنبه 25 اسفند ماه 1399

  پایانه مسافری بری آزادی با امکانات بالا و دسترسی آسان مسافران ورودی به وسایل نقلیه عمومی و خصوصی برای جابه جایی در شهر

  1
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ترمینال آزادی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ترمینال آزادی تهران ندارد.