عکس ترمینال غرب
category

ترمینال غرب (محله شهرک آپادانا، تهران)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان تهران تهران استان تهران، تهران

موقعیت ترمینال غرب یکی از پایانه‌های خوب منطقه در محله شهرک آپادانا تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ترمینال غرب (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله شهرک آپادانا تهران واقع شده است. این پایانه یکی از ده پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ترمینال غرب، شرکت مسافربری ایران پیمان، ماهان سفر ایرانیان، مسجد حضرت علی اکبر (ع) ترمینال غرب و فروشگاه شهروند ترمینال غرب قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این پایانه یکی از پایانه‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این پایانه به ایستگاه مترو میدان آزادی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


تصاویر ترمینال غرب


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران

وب‌سایت رسمی: bus.tehran.ir


سایر پایانه‌های که در محدوده ترمینال غرب واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بهزاد (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ترمینال غرب تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد ترمینال غرب

 • avatar
  نبوی پور (شهریار سطح ۱) دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  ترمینال غرب در نزدیکی میدان آزادی از بهترین ترمینال های مسافربری ایران بسیار شلوغ و برای بیشتر شهرای ایران و چند کشور خارجی اتوبوس دارد

  3
 • avatar
  محمدی (شهریار سطح ۶) دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  ترمینال غرب فضای شلوغ ونامنظمی داره، فاصله تاسکوی اتوبوس هاخیلی زیاده ولی درعوض ترمینال به متروخیلی نزدیکه وروزهای غیرتعطیل خدمات خوبی ارائه میکنن

  3
 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۳) سه شنبه 03 خرداد ماه 1401

  یک ترمینال که سرت را کلاه میگذارن من بلیط اتوبوس برای استانبول گرفتم به قیمت یک میلیون و سیصد اومدم ترمینال به قیمت یک میلیون هم می فروختند ضمنا تو توضیحات بلیط اتوبوس وای فای رایگان ، مانیتور اختصاصی و برق ۲۲۰ بود که هیچ کدام اثری ازش نبود آب هم باید چونه می‌زدی تا بهت بدن بدون پذیرایی و اخلاق بسیار بد شوفر و کمکی برای دستشویی تا تبریز یکبار نگه داشت غلط بکنم دوباره بیام

  2
 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۲) یکشنبه 28 آذر ماه 1400

  جای باصفایی

  2
 • avatar
  میرباقری (شهریار سطح ۵) سه شنبه 09 دی ماه 1399

  اتوبوسای وی ای پی زیاد داره فضاش زیاد بززگ نیست ولی خوبه

  2
 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۳) یکشنبه 30 خرداد ماه 1400

  بینطیر

  2
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ترمینال غرب تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ترمینال غرب تهران ندارد.