info
عکس تعمیرگاه نوبهار
category

تعمیرگاه نوبهار محله راه آهن، تهران

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی

درباره‌ی تعمیرگاه نوبهار

تعمیرگاه نوبهار (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله راه آهن تهران و خیابان مختاری واقع شده است. این مکان یکی از ده تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله راه آهن تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان پارسا و همچنین داروخانه مهرداد، عطاری سید جزائری، مسجد توحید، آش و حلیم سعید و قهوه فرشاد قرار گرفته است.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده تعمیرگاه نوبهار واقع شده‌اند:

 • گیربکس اتومات حسن
  کارگر جنوبی، بین برزگر و قربانپور
 • تعمیرگاه رازی
  کارگر جنوبی، برزگر، نیک
 • جلوبندی سازی مسعود
  هلال احمر، ضرغام
 • صافکاری رازی
  کارگر جنوبی، برزگر، نیک
 • باتری سازی حسن زاده
  مولوی، تختی، بین موسوی و خاتم ساز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط شاهین پر (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعمیرگاه نوبهار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تعمیرگاه نوبهار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعمیرگاه نوبهار ندارد.
  neshan logo