info
عکس سوپر مارکت شاهین
category

سوپر مارکت شاهین (محله فاطمی، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت شاهین

موقعیت سوپر مارکت شاهین در محله فاطمی تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

سوپر مارکت شاهین (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله فاطمی تهران و خیابان پنجم واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و دو سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله فاطمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی مهر، خانه موزه مهدی اخوان ثالث و مرکز خرید پرنیان و همچنین سالن همایش‌های وزارت کشور، طباخی راک، تالار پذیرایی قصر گلها، بیمه پاسارگاد ساختمان مرکزی و جگرکی گلهای کاشان قرار گرفته است.سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت شاهین واقع شده‌اند:

 • فروشگاه دهکده
  بلوار کشاورز، عبدالله زاده، بین افشار و استاد آذریزدی
 • سوپر مارکت حیدر بابا
  ولیعصر، بین حسینی راد و شقایق
 • سوپر مارکت ارس
  بزرگراه کردستان، سی و پنجم، سی و ششم، بیستون
 • مواد غذایی مشتاق
  ولیعصر، حسینی راد
 • سوپر مارکت جعفری
  ولیعصر، زرتشت شرقی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نوشیروان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت شاهین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هایپرمارکت فروشگاه مواد غذایی بقالی مارکت سوپرمارکت سوپر

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت شاهین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت شاهین ندارد.
  neshan logo