info
عکس فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
category

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو محله آبشار، تهران

درباره‌ی فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله آبشار تهران و خیابان هفده شهریور واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت فروشگاه زنجیره‌ای در محله آبشار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی طباخی کلپچ خوب، گروه غذایی میهمان، خدمات کامپیوتری حقیقت خواه، فروشگاه اینترنتی موتورسیکلت پدال و مسجد ابوالحسن قرار گرفته است.

درباره فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو تهران

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو تهران در محله آبشار شهر تهران، در قرار دارد. فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله آبشار به شمار آورد. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان، فروشگاه زنجیره ایی افق کوروش و فروشگاه زنجیره ای جانبو اشاره کرد.

چطور به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو تهران برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو تهران می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس زیبا قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو تهران ایستگاه مترو امیرکبیر نیز می‌باشد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو تهران را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Amir
  سه شنبه 08 فروردین ماه 1402

  خوبه


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو واقع شده‌اند:

 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان
  بزرگراه محلاتی، 15 خرداد، جمشیدپور
 • فروشگاه زنجیره ایی افق کوروش
  قیام، سعیدی، بین کمال پور و فتحعلی زاده
 • فروشگاه زنجیره ای جانبو
  قیام، سعیدی، بین سجادیان و 17 شهریور
 • فروشگاه نادر سیکلت
  پل محلاتی، محلاتی، 17 شهریور، رغبتی، بین بیگی و سماواتی
 • فروشگاه هفت شعبه غیاثی
  (3.0)
  قیام، 17 شهریور، عجب گل، بین جهانپناه و یاس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی عفتی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو ندارد.
  neshan logo