info
عکس باشگاه تندرستی
category

باشگاه تندرستی محله بعثت فاز دو، اراک

سالن و مجموعه ورزشی

درباره‌ی باشگاه تندرستی

باشگاه تندرستی (سالن و مجموعه ورزشی) در محله بعثت فاز دو اراک و بزرگراه امام علی، رشادت واقع شده است. این مجتمع یکی از دو مجموعه ورزشی در محله بعثت فاز دو اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه آزادگان و همچنین پارک گلبرگ، فلافل سرای پنج برگ، خودپرداز بانک سپه، فروشگاه خانه مجلل و سوپر شیرازی قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده باشگاه تندرستی واقع شده‌اند:

 • سالن ورزش
  فخرالدین عراقی دوم، عماد
 • باشگاه ورزشی طراوت
  قائم، شهید وحیدرضا رسولی، بین هجده متری و یاسمن 2
 • سالن ورزشی آیت الله اراکی
  بلوار شهید رَست
 • شهید رسولی نیروی انتظامی
  بزرگراه امام علی، رشادت، وهب
 • باشگاه بدنسازی پاسارگاد
  بلوار شهید محسن قریشی، وحدت، بین نسترن 3 و میدان استاد بهجت صدر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ پنجشنبه 12 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باشگاه تندرستی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 12 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باشگاه تندرستی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باشگاه تندرستی ندارد.
  neshan logo