info
عکس ایستگاه اتوبوس پردیس دو
category

ایستگاه اتوبوس پردیس دو محله شهرک پردیس دو، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پردیس دو

ایستگاه اتوبوس پردیس دو (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک پردیس دو اراک و خیابان قائم واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرک پردیس دو اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک قائم و همچنین کبابسرای حاج رضا، فروشگاه افق کوروش، پوشاک کوروش، سوپر میوه نار و فست فود هومینو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پردیس دو اراک

در شهر اراک، محله کوی امام حسین ، ایستگاه اتوبوس پردیس دو اراک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در قائم، نرسیده به یاس 7 قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پردیس دو اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس بهنام را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پردیس دو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه هجرت
  شهید نعمت الله جعفری، دانش
 • ایستگاه اتوبوس کتابخانه حصیبی
  بلوار قائم مقام فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس وحدت 5
  محسن قریشی، پژوهش، بلوار حمزه سیدالشهدا
 • ایستگاه اتوبوس خیابان آزادی
  بلوار قائم مقام فراهانی، آزادگان، بین ایثار 3 و آزادی
 • ایستگاه اتوبوس اداره گاز
  بلوار قائم مقام فراهانی، فخرالدین عراقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پردیس دو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پردیس دو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پردیس دو ندارد.
  neshan logo