info
عکس ایستگاه اتوبوس اداره گاز
category

ایستگاه اتوبوس اداره گاز محله شهرک امیرکبیر، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اداره گاز

ایستگاه اتوبوس اداره گاز (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک امیرکبیر اراک و بلوار قائم مقام فراهانی، فخرالدین عراقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله شهرک امیرکبیر اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه دفاع مقدس و بازارچه الغدیر و همچنین میدان امام حسین (ع)، اداره کل مدیریت درمان و اسناد پزشکی تامین اجتماعی، آموزشگاه زبان آینده، بوستان آزادگان و باشگاه ورزشی راسپینا (ویژه بانوان) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اداره گاز اراک

ایستگاه اتوبوس اداره گاز اراک در شهر اراک، محله شهرک امیرکبیر و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار قائم مقام فراهانی، فخرالدین عراقی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس اداره گاز اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس الغدیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اداره گاز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس وحدت 5
  محسن قریشی، پژوهش، بلوار حمزه سیدالشهدا
 • ایستگاه اتوبوس انتهای جهرم
  بلوار شهید آنجفی، بین حبیب الله ذوالفنون و جواد الائمه
 • ایستگاه اتوبوس انتهای بلوار آسنجرانی
  بلوار شهید آسنجرانی
 • ایستگاه اتوبوس پردیس دو
  قائم، نرسیده به یاس 7
 • ایستگاه اتوبوس میثم 2
  بلوار شهید آنجفی، حبیب الله ذوالفنون، بین میثم 1 و 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اداره گاز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اداره گاز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اداره گاز ندارد.
  neshan logo