info
عکس آژانس ولایت
category

آژانس ولایت محله شهرک الغدیر، اراک

تاکسی تلفنی
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آژانس ولایت

آژانس ولایت (تاکسی تلفنی) در محله شهرک الغدیر اراک و بلوار شهید آسنجرانی واقع شده است. این آژانس یکی از دو تاکسی تلفنی در محله شهرک الغدیر اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار و همچنین آموزشگاه زبان راه چمران ، سوپر مارکت سالار، کینگ کات، تعمیرگاه و فروشگاه دوچرخه المپیک و مرغ و تخم مرغ قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده آژانس ولایت واقع شده‌اند:

 • آژانس بهنام
  بزرگراه امام علی، رشادت، بین صادق منش و رشادت 15
 • آژانس الغدیر
  بلوار شهید رَست، غدیر 7
 • آژانس گلبرگ
  (2.0)
  بلوار شهید محسن قریشی، حسن یساولی
 • آژانس جوادیه
  (4.0)
  بلوار شهید رست، احمد حسینی، بین جوادیه چهارم و جوادیه یازدهم
 • آژانس حمید
  (4.1)
  بلوار شهید محسن قریشی، سجاد، بین شهریار 1 و 2
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سریع السیر (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آژانس ولایت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آژانس ولایت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آژانس ولایت ندارد.
  neshan logo