info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع میثاق
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع میثاق محله شهرک الغدیر، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع میثاق

ایستگاه اتوبوس مجتمع میثاق (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک الغدیر اراک و بلوار شهید آسنجرانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک الغدیر اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار و همچنین آموزشگاه زبان راه چمران ، آموزشگاه رانندگی سبحان جدید، کتابخانه امام حسین، سوپر مارکت سالار و مجتمع مسکونی میثاق بلوک B 2 یا بهار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع میثاق اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس مجتمع میثاق اراک است که در محله شهرک جوادیه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید آسنجرانی، بین میدان دکتر الهی و فتح 2 واقع شده است. ایستگاه اتوبوس مجتمع میثاق اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس الغدیر قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مجتمع میثاق اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع میثاق واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امام حسین
  بلوار قائم مقام فراهانی، بعد از زاهدی
 • ایستگاه اتوبوس اداره گاز
  بلوار قائم مقام فراهانی، فخرالدین عراقی
 • ایستگاه اتوبوس امام حسین 1
  آزادگان، پارک
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام علی
  بلوار آنجفی، عدالت گستر، فخرالدین عراقی دوم
 • ایستگاه اتوبوس خیابان آزادی
  بلوار قائم مقام فراهانی، آزادگان، بین ایثار 3 و آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع میثاق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع میثاق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع میثاق ندارد.
  neshan logo