info
عکس ایستگاه اتوبوس امام حسین 1
category

ایستگاه اتوبوس امام حسین 1 محله کوی آزادگان، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امام حسین 1

ایستگاه اتوبوس امام حسین 1 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی آزادگان اراک و خیابان آزادگان، پارک واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله کوی آزادگان اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه الغدیر و همچنین میدان امام حسین (ع)، آموزشگاه زبان آینده، بوستان آزادگان، باشگاه ورزشی راسپینا (ویژه بانوان) و بانک ملی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امام حسین 1 اراک

ایستگاه اتوبوس امام حسین 1 اراک در شهر اراک، محله شهرک آزادگان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در آزادگان، پارک قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس امام حسین 1 اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس بهار قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس امام حسین 1 اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امام حسین 1 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اطلسی
  بلوار شهید باهنر، شهدای آلومینیوم، بلوار حمزه سیدالشهدا، بین شهید وحیدرضا رسولی و فردوسی
 • ایستگاه اتوبوس کوی ولایت
  بلوار شهید رَست، بین شهیدان کمال آبادی و شهید محمد زهره‌وند
 • ایستگاه اتوبوس مسجد ولایت
  بلوار شهید رَست، هجده متری بازارچه
 • ایستگاه اتوبوس فردوس 4
  قائم، بین فردوس 4 و بهروز شمشیری
 • ایستگاه اتوبوس میثم 5
  بلوار شهید آنجفی، حبیب الله ذوالفنون، میثم 5
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امام حسین 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امام حسین 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امام حسین 1 ندارد.
  neshan logo