info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد ولایت
category

ایستگاه اتوبوس مسجد ولایت محله جوادیه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد ولایت

ایستگاه اتوبوس مسجد ولایت (ایستگاه اتوبوس) در محله جوادیه اراک و خیابان هجده متری بازارچه واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله جوادیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار و همچنین مسجد ولایت، پلاسکو حمید، پیتزا فلفل، آژانس آنلاین سورن و سوپر مارکت سجاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد ولایت اراک

در شهر اراک، محله شهرک جوادیه ، ایستگاه اتوبوس مسجد ولایت اراک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید رَست، هجده متری بازارچه واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد ولایت اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین آژانس الغدیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد ولایت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امام حسین 1
  آزادگان، پارک
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام علی
  بلوار آنجفی، عدالت گستر، فخرالدین عراقی دوم
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع نیکو
  بزرگراه امام علی، عماد
 • ایستگاه اتوبوس عدالت 5
  بلوار آنجفی، عدالت گستر، فخرالدین عراقی دوم، عدالت 5
 • ایستگاه اتوبوس خیابان آزادی
  بلوار قائم مقام فراهانی، آزادگان، بین ایثار 3 و آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد ولایت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد ولایت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد ولایت ندارد.
  neshan logo