info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد امام علی
category

ایستگاه اتوبوس مسجد امام علی محله شهرک امیرکبیر، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد امام علی

ایستگاه اتوبوس مسجد امام علی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک امیرکبیر اراک و خیابان فخرالدین عراقی دوم واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله شهرک امیرکبیر اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه دفاع مقدس و بازارچه الغدیر و همچنین بوستان امیرکبیر، مسجد امام علی، نانوایی سنگک، ایستگاه اتوبوس عدالت 5 و ارزانسرای برکت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد امام علی اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس مسجد امام علی اراک است که در محله شهرک امیرکبیر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار آنجفی، عدالت گستر، فخرالدین عراقی دوم است. ایستگاه اتوبوس مسجد امام علی اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید آژانس بهنام را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد امام علی اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد امام علی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اول قنات
  بلوار جواد الائمه، بلوار شهید آنجفی
 • ایستگاه اتوبوس میدان قنات
  بلوار شهید آنجفی، افتخار
 • ایستگاه اتوبوس میدان شاهد
  بلوار سیدالشهدا، شهیدان توکلی، بین میدان شاهد و دهم
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای وهب
  بزرگراه امام علی، رشادت، وهب
 • ایستگاه اتوبوس هنرستان مقیمی
  بلوار شهید آنجفی، استاد عباس سحاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد امام علی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد امام علی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد امام علی ندارد.
  neshan logo