info
عکس ایستگاه اتوبوس هنرستان مقیمی
category

ایستگاه اتوبوس هنرستان مقیمی محله جهرم، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هنرستان مقیمی

ایستگاه اتوبوس هنرستان مقیمی (ایستگاه اتوبوس) در محله جهرم اراک و خیابان استاد عباس سحاب واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله جهرم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آیت الله خوانساری و همچنین پارک استاد علیرضا فراهانی، کارواش استار واش، خودپرداز بانک رفاه کارگران، گیمنت نیترو و حلیم زندی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هنرستان مقیمی اراک

ایستگاه اتوبوس هنرستان مقیمی اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله خانه سازی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید آنجفی، استاد عباس سحاب است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس هنرستان مقیمی اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

آژانس گلها هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هنرستان مقیمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عدالت 5
  بلوار آنجفی، عدالت گستر، فخرالدین عراقی دوم، عدالت 5
 • ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت 2
  بلوار حافظیه، درختکاری
 • ایستگاه اتوبوس نصر 12
  بلوار شهید آنجفی، افتخار، بین نصر 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس خوابگاه
  بلوار قدس، کوی گلستان، بین گلستان 10 و علامه جعفری
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 5
  جواد الائمه، بین ابوذر و میدان نوروز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هنرستان مقیمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هنرستان مقیمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هنرستان مقیمی ندارد.
  neshan logo