info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 5
category

ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 5 محله جهرم، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 5

ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 5 (ایستگاه اتوبوس) در محله جهرم اراک و خیابان جواد الائمه واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله جهرم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع ورزشی بانوان آنسه، کلانتری 11 آزادی اراک، فلافل سمیع خوزستانی، داروخانه و قنادی ایرانیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 5 اراک

ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 5 اراک در شهر اراک، محله راهزان و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس جواد الائمه، نرسیده به میدان نوروز می‌باشد. ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 5 اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین ایستگاه تاکسی هوشمند 1828 را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 5 اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرداری منطقه 5 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس لاله 4
  بلوار سیدالشهدا، خیابان لاله، لاله 4
 • ایستگاه اتوبوس پنج مرداد
  بلوار قدس، نوید، بین پنج مرداد و نسترن
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای هدایت 1
  بلوار قائم مقام فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس انبار جهاد
  بلوار کشاورز، علامه جعفری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 5 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 5 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 5 ندارد.
  neshan logo