info
عکس ایستگاه اتوبوس لاله 4
category

ایستگاه اتوبوس لاله 4 محله شهرک پردیس یک، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس لاله 4

ایستگاه اتوبوس لاله 4 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک پردیس یک اراک و خیابان لاله 4 واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک پردیس یک اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پامچال و بازارچه پردیس یک و همچنین بوستان آزادی، سفره خانه پامچال، بازار درب اراک، فست فود پامچال و فروشگاه آس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس لاله 4 اراک

ایستگاه اتوبوس لاله 4 اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله شهرک پردیس 1 قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار سیدالشهدا، لاله، لاله 4 قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس لاله 4 اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی ایستگاه شبانه روزی تاکسی هوشمند 1828 قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس لاله 4 اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده لاله 4 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بانک تجارت
  جلال آل احمد، بین حافظ و داودآبادی
 • ایستگاه اتوبوس جواد الائمه رفت
  جواد الائمه، بین شهیدان علیمحمدی و مهدیه
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 5
  جواد الائمه، نرسیده به میدان نوروز
 • ایستگاه اتوبوس جواد الائمه
  جواد الائمه، بین مسعود گازرانی و ابراهیمی فخار
 • ایستگاه اتوبوس سازمان زندانها
  بلوار آیت الله غفاری، بین قیصری 2 و جواد الائمه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس لاله 4 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس لاله 4 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس لاله 4 ندارد.
  neshan logo